| Stock # | RNC4697 |
| Condition | NEW |
| Year | 2026 |
| Make | Gulf Stream |
| Model | Envision |
| Trim | LE24RBS |
| Status | AVAILABLE |
| General | |
|---|---|
| Category Class | Travel Trailer |
| Secondary Class | Rear Bath |
| Slide(s) | 1 |
| Sleeps | 3 |
| VIN | 1NL1G2529T7069572 |
| Class | Travel Trailer |
| Weights, Dimensions & Capacities | |
|---|---|
| Hitch Weight (lbs) | 530lbs |
| Fresh Water (gal) | 36g |
| Gray Water (gal) | 29g |
| Black Water (gal) | 29g |
| Length (FT/IN) | 24' 8" |
| Dry Weight (LBS) | 4,700 LBS |
| Options & Features |
|---|
| Construction, Safety & Power |
|---|
| Engine |
|---|
| Other Specifications | |
|---|---|
| Width (IN/MM) | 0 |
| Height (IN/MM) | 0 |
| Water Heater Tank Capacity (GAL/L) | Tankless |
| Water Heater Tank | On Demand |
This website uses cookies to enable essential tools and functionality in effort to enhance the browsing experience for our customers. For more information, read our privacy policy.